KIAP, 8. 11. 2019

8. listopadu 2019, 20:00
Sklepení osudu,
Revoluční 48/13, Chomutov
——————————
vstupné/entrance/eintritt
80 – 160 Kč (dle vašeho uvážení)

Přidejte se k události na Facebooku

Jediný letošní koncert Jazzu pod horami přináší hodně intenzivní severský hudební zážitek.

Česko-norské trio KIAP hraje hudbu energickou a extrovertní, čerpá inspiraci z americké jazzové avantgardy, rocku , metalu i evropské vážné hudby. Melodicky neotřelé kompozice ve spojení s rockovou expresivitou, bezprostřední interakcí a improvizací vytváří projekt, který je na norské scéně výjimečný. Na severu si za čtyři roky existence kapela vydobyla respektovanou pozici.

Energizující trio vystoupilo na festivalech a koncertech v Norsku, Holandsku, Dánsku, Polsku, Slovensku,  České republice a Japonsku. V roce 2016 skupina vydala debutové eponymní album u vydavatelství Hevhetia, v letošním roce vyšlo album druhé s hostujících německým saxofonistou a klarinetistou Frankem Gratkowskim.

KIAP :
Michal Wróblewski – Alt saxophone
Magnus Jønnum Grimnes – Guitar
Magnus Sefaniassen Eide – Drums

This year’s only concert by Jazz pod horami (Jazz under the Mountains) delivers a very intense Nordic music experience.

The Czech-Norwegian trio KIAP plays energic and extrovert music inspired by American jazz avant-garde, rock, metal and European classical music. Melodically inovative compositions combined with rock expressivity, direct interaction and improvisation create a project that is unique on the Norwegian scene. In the North, the band has earned a respected position in last four years.

The energizing trio performed at festivals and concerts in Norway, Holland, Denmark, Poland, Slovakia, the Czech Republic and Japan. In 2016, the band released their debut eponymous album with Hevhetia, this year the second album with guest German saxophonist and clarinetist Frank Gratkowski was released.

 

KIAP :
Michal Wróblewski – Alt saxophone
Magnus Jønnum Grimnes – Guitar
Magnus Sefaniassen Eide – Drums

REZERVUJTE SI STŮL / BOOK A TABLE

hudba@jazzpodhorami.cz

Koncert je součástí série akcí LISTOPAD!, kterou finančně i organizačně podpořil senátor Přemysl Rabas.